Opinie naszych uczniów


„Niezwykle interesujące zajęcia. Przydatne, urozmaicone ćwiczenia pozwalają na uzyskanie znajomości języka hebrajskiego w stopniu komunikatywnym w zaskakująco krótkim czasie. Lekcje wzbogacone o elementy kultury języka hebrajskiego wprowadzają w świat Biblii i Talmudu, a także historii bardziej współczesnej. Punktualność, solidne przygotowanie do lekcji, i przemiła atmosfera. Z udostępnionych materiałów, które w znacznej mierze pochodzą z autorskich opracowań, mogą i powinny być wielokrotnie wykorzystane w celu doskonalenia języka w ramach pracy domowej. GORĄCO POLECAM!”

Bogumił, Warszawa, kurs hebrajskiego współczesnego


„W Akademii Alefbet pobierałem lekcje języka hebrajskiego biblijnego od podstaw z wykorzystaniem podręcznika. Z zajęć jestem bardzo zadowolony. Lekcje odbywały się systematycznie, punktualnie i w sposób dobrze zorganizowany. Nauczycielka dysponuje rozległą wiedzą (nie tylko ściśle językową, lecz także dotyczącą żydowskiej kultury i historii) i umie ją rzeczowo, klarownie przekazać. Nauka na podstawie podręcznika była uzupełniana ćwiczeniami, lekturą dodatkowych tekstów i prezentacjami komputerowymi. Dzięki odbytym lekcjom mogę samodzielnie czytać ze zrozumieniem dłuższe teksty preparowane oraz prostsze fragmenty oryginalnego tekstu biblijnego. Jakość zajęć oceniam wysoko i do dziś z przyjemnością je wspominam. Szczerze polecam wszystkim zainteresowanym.”

Paweł, Warszawa, kurs hebrajskiego biblijnego


„Uczę się w Akademii Alefbet hebrajskiego współczesnego na poziomie średniozaawansowanym on-line. Lekcje z są bardzo dobrze przygotowane i oparte na ciekawych materiałach. Odbywają się w bardzo miłej atmosferze. Zainteresowanym gorąco polecam.”

Agnieszka, Wrocław, kurs hebrajskiego współczesnego