Hebrajski dla dzieci


Akademia Alefbet prowadzi indywidualne lekcje hebrajskiego online dla dzieci – zarówno w wieku przedszkolnym, jak również szkolnym. Nasi mali uczniowie mają kontakt z językiem hebrajskim współczesnym. Dbamy o różnorodność form pracy – uczymy za pomocą piosenek, gier edukacyjnych, zabaw. W ramach lekcji dla dzieci w wieku szkolnym wprowadzamy treści z takich przedmiotów jak geografia, biologia czy matematyka.

    Upewniamy się, że dzieci rozwijają wszystkie sprawności językowe:

  • słuchanie – piosenki, historyjki, gry, filmy oraz czytanie i rozpoznawanie – dopasowywanie obrazków, wskazywanie, zabawy z kartami obrazkowymi, rozwiązywanie zagadek,
  • mówienie – śpiewanie piosenek, powtarzanie oraz pisanie – pisanie po śladzie lub samodzielne, rozwiązywanie zadań, tworzenie rysunków tematycznych do lekcji.
Indywidualne zajęcia online pozwalają na naukę w domu bądź w każdym innym miejscu z dostępem do Internetu. Na początku rodzice wraz z dzieckiem zaproszeni są na wspólną konsultację przed rozpoczęciem kursu w celu zapoznania z lektorem i ustalenia planu kursu.

    Nasze lekcje hebrajskiego to:

  • zabawa – dzieci najchętniej uczą się poprzez zabawę i takie strategie wykorzystujemy, aby zachęcić dzieci do nauki języka,
  • przyjazna atmosfera – na zajęciach jest dużo uśmiechu, lektor unika stresującego dla dzieci oceniania,
  • odkrywanie – nasi lektorzy wykorzystują potencjał i kreatywność dzieci w nauce języka,
  • zaangażowanie dzieci poprzez zaproszenie do świata dziecięcych postaci oraz wykorzystywanie edukacyjnych gier, także komputerowych.
Zapisy trwają cały rok. Istnieje możliwość rozpoczęcia kursu w trakcie semestru oraz otrzymania certyfikatu znajomości hebrajskiego wydanego przez Akademię Alefbet.